Apie mus 

Jei Jums reikia gabenti pilnais ar daliniais jūriniais konteineriais, įvairių tipų geležinkelio vagonais, autotransportu, ar krovinį atgabenti skubu - ir reikalingas oro transportas - Jūs pataikėte būtent čia. Jei ieškote aukštos kokybės gabenimo paslaugų ir nepriekaištingo aptarnavimo, vadinasi Jūs radote tai, ko ieškojote.   

Mūsų nepriekaištinga reputacija garsėja sąžiningumu, patikimumu, aukšta kokybe ir puikiu aptarnavimu. 

Mes nepriekaištingai atliekame savo darbus, pareigas ir paslaugas. Mums svarbus esate Jūs- todėl  mes stengiamės dėl Jūsų. Mes esame sąžininga, patikima, bei aukštos kokybės ir puikaus aptarnavimo įmonė. Mūsų paslaugūs ir draugiški darbuotojai visada padės Jums išsirinkti tai, ko Jūs ieškote. Turite klausimų, pageidavimų ar šiaip norite kažką sužinoti- kreipkitės į mus, mes jums padėsime! 

Gabenimo kryptys

Jūra ir oru: Tolimieji Rytai, Šiaurės ir Pietų Amerika, Australija,  Europa, Vakarų ir Rytų Afrika, Okeanija, Grenlandija. Pilni (FCL) ir daliniai (LCL) gabenimai.

Geležinkeliu: CIS šalys

Muitinės sandėliai ir terminalai , muitinės brokeriai

Klientų paslaugoms muitinės sandėliai ir terminalai Klaipėdoje, Jonavoje, Vilniuje. Taip pat atstovaujame kliento interesus muitinėje ir geležinkelyje, atliekame visas muitinės procedūras kliento vardu.

Krovinių draudimas

Draudžiame nuo visų rizikų gabenamus krovinius: sugadinimas, vagystė, dingimas, karas, streikas, bendroji laivo avarija, stichinė nelaimė ir kitos rizikos